Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dym z kotłowni przeszkadza mieszkańcom Janowa Podlaskiego

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2008 r. o 14:07
psl to jest wladza ha ha ha ha ha ha jestesmy mocni 8 do 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl to jest wladza ha ha ha ha ha ha jestesmy mocni 8 do 7
  tak to jest władza, co ludzi niszczy, a sobie dogadza. tylko tych 8 - co z tego ma? ni sobie, ni ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tu dobra szukać? Czy może zna ktoś adres? Z kim można rozmawiać, a z kim nie można? Kto jest wrogiem, a kto przyjacielem? Ludziom źle z oczu patrzy. Czyżby ony ujarzmił prawie wszystkich?
  jak można ulec takiemu? kto ulega jest jeszcze gorszy niż on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za błazen podszywa sie pode mnie ? ja mam wiecej do powiedzenia niż trzy-kropek...pewnie bolek albo jego anoreksja. Myślę jedak, że skoro podszywasz sie pod mój nick, to znaczy, że coś cie boli, coś ci sie nie podoba, co ja pisze, nie podoba ci sie prawda, krytykujesz innych, a sam nie umiesz dzwignąć krytyki wobec własnej osoby. TCHÓRZ jesteś, nic nie wart śmierdzący - jak śmierdzący  rowek onego- tchórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Pamiętaj, im cześciej będziesz sie produkował pod moim nickiem, tym więcej będe wyciągał szczegółów z twego zakichanego życia, znamy się od lat...więc coś tam sobie poprzypominam. A pamięć mam dobrą. Potem cofnę się wstecz i przypomnę sobie wybryki twojej tej miotły.. Gra rozpoczęta. 3 2 1 start.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za błazen podszywa sie pode mnie ? ja mam wiecej do powiedzenia niż trzy-kropek...pewnie bolek albo jego anoreksja. Myślę jedak, że skoro podszywasz sie pod mój nick, to znaczy, że coś cie boli, coś ci sie nie podoba, co ja pisze, nie podoba ci sie prawda, krytykujesz innych, a sam nie umiesz dzwignąć krytyki wobec własnej osoby. TCHÓRZ jesteś, nic nie wart śmierdzący - jak śmierdzący  rowek onego- tchórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Pamiętaj, im cześciej będziesz sie produkował pod moim nickiem, tym więcej będe wyciągał szczegółów z twego zakichanego życia, znamy się od lat...więc coś tam sobie poprzypominam. A pamięć mam dobrą. Potem cofnę się wstecz i przypomnę sobie wybryki twojej tej miotły.. Gra rozpoczęta. 3 2 1 start.............
a to mu pocisnąłeś. On Twoich słów sie nie boi, bo za nim ony stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl to jest wladza ha ha ha ha ha ha jestesmy mocni 8 do 7
  mocno chory psychicznie nie do wyleczenia  :D :lol: :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek jest super 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl to jest wladza ha ha ha ha ha ha jestesmy mocni 8 do 7
Mocno to Wy PSL-owskie Janowskie  Sojuszniki, ale Jebnięci !!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocno chory psychicznie nie do wyleczenia  :D :lol: :P
  szambiarz  jest psychol ! nie ma wyjścia  nie do wyleczenia debil ! ha ha ha ha a, ego padało  na bruk, już pomiata nim  sprzedawczyk Judasz i Arkadij ! do usług :o :lol: :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś koło mnie śmierdzi, nie wiedziałem co, patrze, a tu bolek rundke koło mego domu robił. i juz sparwa jasna skąd ten smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szambiarz  jest psychol ! nie ma wyjścia  nie do wyleczenia debil ! ha ha ha ha a, ego padało  na bruk, już pomiata nim  sprzedawczyk Judasz i Arkadij ! do usług :o :lol: :D
Powinni Lemingowi różowemu Gminnemu ostro ryj prze brukować po rynku.  Klecha Janowski od Łosiczan przeorany ryj miał ale widocznie jeszcze za słabo :D  :D  :D :D  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś koło mnie śmierdzi, nie wiedziałem co, patrze, a tu bolek rundke koło mego domu robił. i juz sparwa jasna skąd ten smród.
Było dać mu wpier*** żeby patrząc na Janów widział Romanów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek jest super 
  z której strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tej od przyprawiania mężom rogów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było dać mu wpier*** żeby patrząc na Janów widział Romanów !!!
no, a potem będe miał na karku nie tylko naszą policję, ale i całą wojewódzką. a oprócz tego wszystkie możliwe instytucje  na głowie, wiesz jak on dobrze pisze donosy. tak to będzie jak sie ruszy gów..o.  Chociaż skarbówke może nasyłać, prądu też bokiem nie ciągne, plany na moją chate mam...hmm  Kto tam jeszcze był u starszego? Inspekcja sanitarna? Policja? Elektryki? Ochrona środowiska? Tyle tego było, że spamiętać nie idzie. Ja ich mogę przyjąć wszystkich z otwartymi ramionami. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tej od przyprawiania mężom rogów
A Ty myślisz , że oni o tym nie wiedzą?  nastepne piz.. jak bolek. Coś za coś, widocznie żona im sie nie zmydli, a swoje dostaną,. Normalny chłop to by inaczej sprawe załatwił. Tu nic innego nie wchodzi jak siła mięśni. To tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, a potem będe miał na karku nie tylko naszą policję, ale i całą wojewódzką. a oprócz tego wszystkie możliwe instytucje  na głowie, wiesz jak on dobrze pisze donosy. tak to będzie jak sie ruszy gów..o.  Chociaż skarbówke może nasyłać, prądu też bokiem nie ciągne, plany na moją chate mam...hmm  Kto tam jeszcze był u starszego? Inspekcja sanitarna? Policja? Elektryki? Ochrona środowiska? Tyle tego było, że spamiętać nie idzie. Ja ich mogę przyjąć wszystkich z otwartymi ramionami. :)
Ostro z Dziadem trzeba ku***..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty myślisz , że oni o tym nie wiedzą?  nastepne piz.. jak bolek. Coś za coś, widocznie żona im sie nie zmydli, a swoje dostaną,. Normalny chłop to by inaczej sprawe załatwił. Tu nic innego nie wchodzi jak siła mięśni. To tyle w tym temacie.
  gmina jest rozwojowa a mamy stado jeleni tych co dają sukienkowemu a mamy stado reniferów tych co dają onemu   bóg mieszka w banku przedszkole się wyremontuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za błazen podszywa sie pode mnie ? ja mam wiecej do powiedzenia niż trzy-kropek...pewnie bolek albo jego anoreksja. Myślę jedak, że skoro podszywasz sie pod mój nick, to znaczy, że coś cie boli, coś ci sie nie podoba, co ja pisze, nie podoba ci sie prawda, krytykujesz innych, a sam nie umiesz dzwignąć krytyki wobec własnej osoby. TCHÓRZ jesteś, nic nie wart śmierdzący - jak śmierdzący  rowek onego- tchórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Pamiętaj, im cześciej będziesz sie produkował pod moim nickiem, tym więcej będe wyciągał szczegółów z twego zakichanego życia, znamy się od lat...więc coś tam sobie poprzypominam. A pamięć mam dobrą. Potem cofnę się wstecz i przypomnę sobie wybryki twojej tej miotły.. Gra rozpoczęta. 3 2 1 start.............
  ###### na stadninę i possij koniom, walnięty debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie tak wulgarnie. Zostawcie ten temat. Trochę trzeba poczekać i wszystko się ułoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...